Држач за пластична картичка

JAWBONE INDUSTRIAL CO., LTD. се наоѓа во Taiwan производство, снабдување и извоз Држач за пластична картичка со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет. Покрај тоа, нашите производи имаат добар углед кај нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не сега!
Ние, главно, се на

Држач за пластична картичка

ODM и OEM цел, она што го гледате на интернет се само мали делови од нашите производи. Да имаат подобра резолуција и да добијат брз одговор, ве молиме контактирајте со вашиот спецификации веднаш. Ние ќе се потрудиме да ви ги задоволи.
  • Држач за пластична картичка - PO-004
Држач за пластична картичка
модел - PO-004
Држач за картичка
ПО-004
Ова е приспособен производ со модерен изглед кој обезбедува простор за складирање на мали работи како кредитни картички.
  • Дизајн:Изградете го калапот според клиентот’s CAD,нудејќи бесплатни пробни примероци на мувла.
  • Материјал:компјутер.Сите видови инженерска пластика се достапни врз основа на клиентите’барања.
  • Боја:Црвено,бела и црна.Боите може да се прилагодат на барање.
  • Површинска завршница:Специјална текстура.И полирањето и текстурата се достапни на барање.
  • Мувла:НАК-80 е основниот материјал.Животот на мувла може да достигне повеќе од 300,000 истрели.
  • Квалитет:Сертифициран според ISO-9001,ISO-14001,UL,RoHS,и прописите на REACH.
  • Земја на потекло:Тајван

Нашиот квалификуван тим има длабоко знаење и искуство од дизајн на производи до производство.Нашата сила е фокусирање на дизајн за производствена способност,а со оглед на козметичките,функција,итн.На клиентите им даваме професионални совети и помагаме да се намалат трошоците за развој на нов производ и ризикот од неуспех.Преку комплетен дизајн на производи и планирање на процесот,им помагаме на клиентите да го намалат времето на пазарот и подобро да ги искористат можностите на пазарот.
Enquiry Now
производи Листа
Бебе шекерче за надзор камераПО-001Овој производ е со светот’Врвна вештачка интелигенција за плачење и препознавање и откривање шум,и многу други стабилни и зрели функции.Режимот на далечински интерактивен надзор ќе го започне вашиот сосема нов родителски живот со технологијата. Дизајн:Изградете го калапот според клиентот’s CAD,нудејќи бесплатни пробни примероци на мувла. Материјал:Пластичен компјутер+ABS.Сите видови инженерска пластика се достапни врз основа на клиентите’барања. Боја:Сино,розова и бела.Боите може да се прилагодат на барање. Површинска завршница:Текстура.И полирањето и текстурата се достапни на барање. Мувла:НАК-80 е основниот материјал.Животот на мувла може да достигне повеќе од 300,000 истрели. Квалитет:Сертифициран според ISO-9001,ISO-14001,UL,RoHS,и прописите на REACH. Земја на потекло:Тајван Како искусен производител на ODM,Jawbone им обезбедува на клиентите комплетен-стопирајте ги услугите на готовиот производ,од изгледот и механичкиот дизајн на производите,планирање на процесот,дизајн на мувла и изграден,калапи со инјектирање,секундарна обработка,до крајниот тест за склопување и пакување за пратките.Покрај производството и преработката на пластика и метални делови,Jawbone, исто така, интегрира различни делови потребни за развој на нов производ,вклучувајќи производи од силиконска гума,електронски делови,итн.
Медицинска педалаПО-002Овој производ е дел од болничкиот кревет.Со процес на калапи со вметнување,цената на мувлата е значително намалена. Дизајн:Изградете го калапот според клиентот’s CAD,нудејќи бесплатни пробни примероци на мувла. Материјал:Пластика NY+25 GF.Сите видови инженерска пластика се достапни врз основа на клиентите’барања. Боја:Сина и сива боја.Боите може да се прилагодат на барање. Површинска завршница:Текстура.И полирањето и текстурата се достапни на барање. Мувла:СКД-61 е основниот материјал.Животот на мувла може да достигне повеќе од 300,000 истрели. Квалитет:Сертифициран според ISO-9001,ISO-14001,UL,RoHS,и прописите на REACH. Земја на потекло:Тајван За производство и дистрибуција на различни готови/полу-готови производи,нашиот квалификуван тим тесно соработува со нашите клиенти на почетокот на развојот на производот,од перспектива на дизајнот за производствена способност(ДФМ)и клиент-центричен,Jawbones ги планира најсоодветните процеси.Со одлични способности за инженерство и интеграција на синџирот на снабдување,Jawbone им нуди на клиентите удобен-стоп услуги за разновидни готови производи.
Модул за водење светлина за акустикаПО-003Овој производ се користи во високо-крајна акустична опрема која функцијата за водење на светлината е извонредна.Производот се произведува со процес на калапи со вметнување. Дизајн:Изградете го калапот според клиентот’s CAD,нудејќи бесплатни пробни примероци на мувла. Материјал:ABS+компјутер.Сите видови инженерска пластика се достапни врз основа на клиентите’барања. Боја:Црн и јасен мат.Боите може да се прилагодат на барање. Површинска завршница:Специјална текстура.И полирањето и текстурата се достапни на барање. Мувла:НАК-80 е основниот материјал.Животот на мувла може да достигне повеќе од 300,000 истрели. Квалитет:Сертифициран според ISO-9001,ISO-14001,UL,RoHS,и прописите на REACH. Земја на потекло:Тајван Стабилен висок квалитетНашиот вешт тим за квалитет ги решава сите проблеми со квалитетот,кои ефикасно го избегнуваат проблемот на мулти-продавачите ја туркаат својата одговорност еден врз друг. Единечно лице за контактЗаштедуваме временски трошоци за комуникација напред-назад со производителите.Мулти-процесните производи повеќе нема да ви бидат проблем. Ефикасна процесна интеграцијаJawbone ги зема предвид производните капацитети и ограничувањата на секој процес за вас,и ефикасно интегрира различни процеси за да спречи неуспех на високата цена на дизајнот.