Бебе шекерче

JAWBONE INDUSTRIAL CO., LTD. е специјализирана за производител, снабдувач и извозник на бизнисот на Бебе шекерче. Лоцирани во Taiwan, уживаме удобен пристап до главните транспортни мрежи. Понатаму, сите наши производи се произведени со напредна опрема и строги QC процедури со цел да се обезбеди висок квалитет. Гарантирајќи стабилно и навремено снабдување, кредибилен квалитет и искрена услуга, нашите производи се продаваат добро и на домашниот и на странскиот пазар. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или сакате да поставите нарачана нарачка, ве молиме контактирајте со нас сега, ние ќе се потрудиме да ги задоволиме вашите потреби.
Нашата цел е да им помогне на клиентите ги остваруваат своите цели. На

Бебе шекерче

производи доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи. Ние сме прави големи напори за да се постигне оваа понудената ситуација и искрено добредојде да ни се придружите!
  • Бебе шекерче - PO-001
Бебе шекерче
модел - PO-001
Бебе шекерче за надзор камера
ПО-001
Овој производ е со светот’Врвна вештачка интелигенција за плачење и препознавање и откривање шум,и многу други стабилни и зрели функции.Режимот на далечински интерактивен надзор ќе го започне вашиот сосема нов родителски живот со технологијата.
  • Дизајн:Изградете го калапот според клиентот’s CAD,нудејќи бесплатни пробни примероци на мувла.
  • Материјал:Пластичен компјутер+ABS.Сите видови инженерска пластика се достапни врз основа на клиентите’барања.
  • Боја:Сино,розова и бела.Боите може да се прилагодат на барање.
  • Површинска завршница:Текстура.И полирањето и текстурата се достапни на барање.
  • Мувла:НАК-80 е основниот материјал.Животот на мувла може да достигне повеќе од 300,000 истрели.
  • Квалитет:Сертифициран според ISO-9001,ISO-14001,UL,RoHS,и прописите на REACH.
  • Земја на потекло:Тајван

Како искусен производител на ODM,Jawbone им обезбедува на клиентите комплетен-стопирајте ги услугите на готовиот производ,од изгледот и механичкиот дизајн на производите,планирање на процесот,дизајн на мувла и изграден,калапи со инјектирање,секундарна обработка,до крајниот тест за склопување и пакување за пратките.Покрај производството и преработката на пластика и метални делови,Jawbone, исто така, интегрира различни делови потребни за развој на нов производ,вклучувајќи производи од силиконска гума,електронски делови,итн.
Enquiry Now
производи Листа
Медицинска педалаПО-002Овој производ е дел од болничкиот кревет.Со процес на калапи со вметнување,цената на мувлата е значително намалена. Дизајн:Изградете го калапот според клиентот’s CAD,нудејќи бесплатни пробни примероци на мувла. Материјал:Пластика NY+25 GF.Сите видови инженерска пластика се достапни врз основа на клиентите’барања. Боја:Сина и сива боја.Боите може да се прилагодат на барање. Површинска завршница:Текстура.И полирањето и текстурата се достапни на барање. Мувла:СКД-61 е основниот материјал.Животот на мувла може да достигне повеќе од 300,000 истрели. Квалитет:Сертифициран според ISO-9001,ISO-14001,UL,RoHS,и прописите на REACH. Земја на потекло:Тајван За производство и дистрибуција на различни готови/полу-готови производи,нашиот квалификуван тим тесно соработува со нашите клиенти на почетокот на развојот на производот,од перспектива на дизајнот за производствена способност(ДФМ)и клиент-центричен,Jawbones ги планира најсоодветните процеси.Со одлични способности за инженерство и интеграција на синџирот на снабдување,Jawbone им нуди на клиентите удобен-стоп услуги за разновидни готови производи.
Модул за водење светлина за акустикаПО-003Овој производ се користи во високо-крајна акустична опрема која функцијата за водење на светлината е извонредна.Производот се произведува со процес на калапи со вметнување. Дизајн:Изградете го калапот според клиентот’s CAD,нудејќи бесплатни пробни примероци на мувла. Материјал:ABS+компјутер.Сите видови инженерска пластика се достапни врз основа на клиентите’барања. Боја:Црн и јасен мат.Боите може да се прилагодат на барање. Површинска завршница:Специјална текстура.И полирањето и текстурата се достапни на барање. Мувла:НАК-80 е основниот материјал.Животот на мувла може да достигне повеќе од 300,000 истрели. Квалитет:Сертифициран според ISO-9001,ISO-14001,UL,RoHS,и прописите на REACH. Земја на потекло:Тајван Стабилен висок квалитетНашиот вешт тим за квалитет ги решава сите проблеми со квалитетот,кои ефикасно го избегнуваат проблемот на мулти-продавачите ја туркаат својата одговорност еден врз друг. Единечно лице за контактЗаштедуваме временски трошоци за комуникација напред-назад со производителите.Мулти-процесните производи повеќе нема да ви бидат проблем. Ефикасна процесна интеграцијаJawbone ги зема предвид производните капацитети и ограничувањата на секој процес за вас,и ефикасно интегрира различни процеси за да спречи неуспех на високата цена на дизајнот.
Држач за картичкаПО-004Ова е приспособен производ со модерен изглед кој обезбедува простор за складирање на мали работи како кредитни картички. Дизајн:Изградете го калапот според клиентот’s CAD,нудејќи бесплатни пробни примероци на мувла. Материјал:компјутер.Сите видови инженерска пластика се достапни врз основа на клиентите’барања. Боја:Црвено,бела и црна.Боите може да се прилагодат на барање. Површинска завршница:Специјална текстура.И полирањето и текстурата се достапни на барање. Мувла:НАК-80 е основниот материјал.Животот на мувла може да достигне повеќе од 300,000 истрели. Квалитет:Сертифициран според ISO-9001,ISO-14001,UL,RoHS,и прописите на REACH. Земја на потекло:Тајван Нашиот квалификуван тим има длабоко знаење и искуство од дизајн на производи до производство.Нашата сила е фокусирање на дизајн за производствена способност,а со оглед на козметичките,функција,итн.На клиентите им даваме професионални совети и помагаме да се намалат трошоците за развој на нов производ и ризикот од неуспех.Преку комплетен дизајн на производи и планирање на процесот,им помагаме на клиентите да го намалат времето на пазарот и подобро да ги искористат можностите на пазарот.